Bieg Logistyka, czyli sportowe emocje z PS Namioty Halowe

Już w przyszłym tygodniu (6 września) startuje drugi Ćwierćmaraton Logmaster w Radzyminie, w ramach którego odbędą się Mistrzostwa Polski Logistyków w Bieganiu.

Jednym z patronów i sponsorów imprezy są PS Namioty Halowe!

Na czym polega idea zawodów?

Bieg Logistyka to jedyne takie zawody w Polsce, w których udział biorą przedstawiciele branży logistycznej. By wziąć udział w konkurencji, wystarczy być zatrudnionym w firmie logistycznej lub posiadać kierunkowe wykształcenie o profilu związanym z logistyką. Zawody to genialna okazja, żeby sprawdzić swoją kondycję, spędzić miło czas, a przede wszystkim zintegrować się z ludźmi z firm logistycznych w klimacie zabawy i pozytywnej rywalizacji. Co ciekawe, w zawodach wystartować można w klasyfikacji indywidualnej, ale również drużynowej, co sprzyja pogłębianiu więzi między pracownikami jednej firmy oraz motywuje do walki o jak najlepsze dla niej wyniki. Całej imprezie towarzyszyć będą nasze hale namiotowe, które z pewnością nie umkną niczyjej uwadze – będą bowiem ulokowane pod sceną, gdzie będzie mieć miejsce uroczyste wręczenie nagród i medali dla uczestników biegu.

Hala namiotowa – nieodłączny towarzysz imprez sportowych

Ciężko wyobrazić sobie większe imprezy sportowe bez hal namiotowych. Sprawdzają się jako punkty depozytowe, szatnie lub magazyny, w których przechować można prywatne rzeczy zawodników lub różnego rodzaju sprzęty. Mogą również pełnić funkcję punktu cateringowego, w którym kibice posilają się w przerwie sportowych widowisk. Nie można jednak zapomnieć, że hale namiotowe bardzo często stają się głównym obiektem, w których rozgrywają się sportowe potyczki. Przykładem mogą być np. turnieje tenisowe, zawody pływackie czy też mecze. Namioty halowe umożliwiają odbycie się tego typu turniejów bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Do tematu jeszcze wrócimy… a tymczasem życzymy wszystkim uczestnikom i kibicom Ćwierćmaratonu Logmaster wspaniałej pogody podczas zawodów! Zapraszamy do odwiedzenia naszych namiotów!