Co Air Show ma wspólnego z namiotami halowymi?

Pisaliśmy już na naszej stronie o namiotach halowych pod obiekty militarne. Dziś chcielibyśmy poruszyć temat zbliżony, bo dotyczący obiektów militarnych jakimi są samoloty. A pisać o tym będziemy przy okazji imprezy, która zbliża się wielkimi krokami – mowa tu o AIR SHOW. Jest to nie tylko święto lotnictwa, lecz również przykład imprezy, w której ważną rolę odgrywają hale namiotowe, a o tym rzadko kiedy się pisze… więc zrobimy to my!

AIR SHOW to nie tylko pokazy…

Już w ten weekend lotnisko w Radomiu zamieni się w oblegane tłumami widowisko pełne atrakcji różnego rodzaju. Uwaga wszystkich uczestników będzie zapewne skupiona na podniebnych akrobacjach, jednak to nie wszystko, na co można liczyć w czasie AIR SHOW. Wiele wydarzeń będzie rozgrywało się w halach namiotowych, w których będzie można nieco odetchnąć od zadzierania głowy w stronę nieboskłonu. W halach namiotowych ulokowane będą wszelkiego rodzaju wystawy statyczne samolotów i śmigłowców, prezentacje stacji radiolokacyjnych i wyrzutni rakietowych, a także sprzętów będących w posiadaniu Wojsk Lądowych, Marynarki Wojennej oraz Wojsk Specjalnych. W namiotach halowych rozgrywać się również będzie całe zaplecze imprezy związane z zabawami dla dzieci czy kwestiami kulinarnymi. Na lotnisku rozstawiony będzie nawet specjalny namiot dla vipów, który zaserwuje wykwintne dania dla 2 tysięcy gości, w tym dla byłego oraz świeżo zaprzysiężonego prezydenta.

Namioty halowe niezastąpione na wielkich imprezach!

Nie powinien dziwić fakt funkcjonowania namiotów halowych na imprezach typu AIR SHOW. Dlaczego? Z racji udogodnień jakie niesie ze sobą ich montaż (i demontaż) można w krótkim czasie zorganizować imprezę o międzynarodowym zasięgu na dowolnie obranym przez siebie obszarze. Ich zakup lub wynajem gwarantuje między innymi:

  • ochronę imprezy przed niespodziewanymi opadami czy innego rodzaju niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi,
  • dobór wymiarów adekwatny do swoich zapotrzebowań, krótkoterminowy lub długoterminowy okres korzystania w zależności od potrzeby,
  • możliwość szybkiego montażu i demontażu w przeciągu maksymalnie kilku godzin, etc.

W naszej ofercie znajdują się namioty, które zdobyły już międzynarodową renomę, stąd też świetnie nadają się do dużych wyzwań – nie tylko imprez o szerokim zasięgu, ale również innych zastosowań, o których dowiedzą się Państwo zapoznając się z naszą ofertą.