Hale namiotowe używane / Namioty halowe używane

Prowadzimy sprzedaż oraz wynajem używanych namiotów halowych wyprodukowanych przez naszą firmę. Są to hale namiotowe pochodzące z naszej wypożyczalni lub, czasami, sprzedawane na prośbę naszych klientów. Hale używane nie są dostępne w sprzedaży stałej ze względu na brak możliwości przewidzenia ich podaży, aczkolwiek ich oferta na naszej stronie jest nieustannie aktualizowana. Nasze używane hale namiotowe cieszą się dużą popularnością – często do transakcji dochodzi niemal natychmiast po wystawieniu danego modelu na sprzedaż. Ma na to wpływ niezwykle korzystna cena, a także rewelacyjna jakość, jaką charakteryzują się nasze namioty – używane czy nowe.

Namioty używane pojawiają się w naszej ofercie szczególnie często w okresie jesiennym, kiedy kończy się najpopularniejszy sezon na ich wynajem. Odzyskane z wynajmu hale magazynowe i inne namioty poddajemy niezbędnym pracom konserwacyjnym i naprawczym, po czym wystawiamy na sprzedaż po bardzo okazyjnych cenach lub, jeśli nie ma chętnych do ich zakupu, co zdarza się niezwykle rzadko, ponownie wynajmujemy.

Często w naszej ofercie znajduje się namiot lub hala, która była używana zaledwie 2-4 miesiące i niewiele różni się od nowego modelu. Wszystkie hale magazynowe i inne namioty halowe dostępne w niniejszym dziale są sprawdzone pod kątem stanu technicznego i dokładnie opisane, dzięki czemu ich zakup nie wiąże się z ryzykiem. Dysponujemy modelami o różnych parametrach, właściwościach i przeznaczeniu, każda używana hala magazynowa jest inna, a ich oferta stale się zmienia. Proponujemy zarówno duże, jak i małe hale używane, przystosowane do użytkowania sezonowego lub całorocznego. Wszystkie wyróżnia jednak najwyższa jakość, gwarantowana przez naszą firmę.

Ze względu na niewielki stopień zużycia używane hale magazynowe z naszej oferty w znacznej mierze nadają się do wieloletniej eksploatacji, dlatego ich zakup to niezwykle atrakcyjna inwestycja. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

AKTUALNIE NIE POSIADAMY ŻADNYCH NAMIOTÓW UŻYWANYCH NA SPRZEDAŻ

 

Więcej informacji na temat namiotów używanych pod numerem telefonu 22 786 64 76 lub przez e-mail ps@namioty.com.pl

Podane ceny dotyczą zakupu namiotu, nie zawierają kosztów realizacji związanych z montażem namiotu.