Koszt wykonania namiotu

Formularz zapytań

Zapraszamy do skorzystania z formularza zapytania co znacznie przyspieszy czas oczekiwania na ofertę. Prosimy o dokładne wypełnienie formularza co pozwoli najlepiej zrozumieć nam Państwa oczekiwanie i pozwoli na niezwłoczne przygotowanie odpowiedniej oferty.


    Administratorem danych osobowych jest PS s.c. Adam Sierzan Tomasz Pasicz, ul. Korczaka 9B, Radzymin. Wyrażanie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne. Zgoda obejmuje wszystkie czynności przetwarzania dokonywane przez PS s.c. Adam Sierzan Tomasz Pasicz we wskazanym w zgodzie celu. Osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie danych osobowych ma prawo do wycofania zgody na przetwarzania danych osobowych w każdym momencie w dowolnej formie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Dowiedz się więcej na temat "Polityka prywatności i ochrona danych osobowych".

    (wymagane) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu zgłoszeniowym przez PS s.c. Adam Sierzan Tomasz Pasicz, ul. Korczaka 9B, Radzymin jako Administratora Danych Osobowych w celu obsługi ww. zapytania. Oświadczam jednocześnie, że zapoznałem/am się z pouczeniem zawartym powyżej

    (wymagane) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu zgłoszeniowym przez PS s.c. Adam Sierzan Tomasz Pasicz, ul. Korczaka 9B, Radzymin jako Administratora Danych Osobowych, w celu realizacji działań marketingowych i promocyjnych. Oświadczam jednocześnie, że zapoznałem/am się z pouczeniem zawartym powyżej.

    (wymagane) Wyrażam zgodę na otrzymywanie od PS s.c. Adam Sierzan Tomasz Pasicz, ul. Korczaka 9B, Radzymin za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej na podany w formularzu adres e-mail oraz nr telefonu informacji handlowych dotyczących jego produktów i usług. Oświadczam jednocześnie, że zapoznałem/am się z pouczeniem zawartym powyżej

    Podanie danych osobowych jest dobrowolne i bezterminowe. Osoba, której dane dotyczą ma w każdej chwili prawo dostępu, możliwość poprawienia, zmiany lub usunięcia swoich danych.