O firmie

O naszej firmie

PS NAMIOTY HALOWE to firma, która istnieje od 1996 roku.

O FIRMIE


PS NAMIOTY HALOWE to firma, która istnieje od 1996 roku. Siedziba firmy znajduje się w Radzyminie koło Warszawy. W branży działamy od roku 1999, specjalizując się w produkcji namiotów halowych w konstrukcji stalowej, standardowo cynkowanej ogniowo. Za swoje osiągnięcia w biznesie zostaliśmy wyróżnieni medalem brązowym Akademii Polskiego Sukcesu w roku 2004 oraz medalem srebrnym w roku 2006 . W roku 2011 otrzymaliśmy tytuł Lidera Powiatu Wołomińskiego. Produkujemy namioty halowe opierając się na własnych , oryginalnych pomysłach popartych wieloletnim doświadczeniem związanym z eksploatacją namiotów halowych w różnych warunkach klimatycznych a także różnorodnymi wymaganiami klientów co do funkcji jakie mają spełniać budowane dla nich namioty halowe. Wykorzystane przy budowie namiotów halowych rozwiązania poparte są szczegółowymi analizami i obliczeniami konstrukcyjnymi, zgodnie z obowiązującymi normami.

Wszystkie materiały wbudowane podczas produkcji i montażu namiotu halowego produkowanego przez naszą firmę posiadają certyfikaty potwierdzające ich charakterystykę i jakość. Zabezpieczenie antykorozyjne konstrukcji stalowej wykonywane w technologii cynkowania ogniowego otrzymuje każdorazowo na daną partię zabezpieczonej konstrukcji certyfikat jakości. Spawanie elementów konstrukcji odbywa się przez spawaczy MIG-MAG z aktualnymi wymaganymi w Polsce uprawnieniami, oraz certyfikatem TUV ……… . Produkty PS NAMIOTY HALOWE można zobaczyć na terenie Polski , w wielu państwach Unii Europejskiej, w krajach Europejskich z spoza Unii, jak również na Bliskim Wschodzie i Afryce Południowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą jak również z informacjami zawartymi na naszej stronie pomagającymi podjąć odpowiednią decyzję odnośnie wykorzystania namiotów halowych oraz rozszerzyć wiedzę na ich temat.

REFERENCJE


Dwukrotne wyróżnienie Polskiego Klubu Biznesu za osiągnięcia w Branży.

Firma została dwukrotnie nagrodzona medalem Akademii Polskiego Biznesu za osiągnięcia w branży. Nasza firma współpracuje z wieloma ogromnymi koncernami zagranicznymi, spółkami akcyjnymi, przedsiębiorstwami Państwowymi, spółkami krajowymi oraz małymi firmami rodzinnymi. Nikt nie jest dla nas obojętny a każdego klienta traktujemy indywidualnie i z pełną powagą i szacunkiem.