Sukcesy PS Namioty Halowe na arenie krajowej

Na naszej stronie opisywaliśmy już międzynarodowe sukcesy firmy PS Namioty Halowe, które przejawiają się między innymi we współpracy z zagranicznymi Klientami. Nasze namioty halowe spotkać można w Czechach, Niemczech, Estonii, Litwie, na Słowacji, ale również w odległej Republice Południowej Afryki. W niniejszym materiale zajmiemy się, dla odmiany, naszymi sukcesami na rodzimym podwórku.

O naszych osiągnięciach

Firma PS Namioty Halowe jest wielokrotnym laureatem nagród rożnego kalibru. W pięć lat po rozpoczęciu działalności zostaliśmy wyróżnieni brązowym medalem Akademii Polskiego Sukcesu. W 2006 roku udało się nam sięgnąć po medal srebrny za wysoką jakość wielkopowierzchniowych zadaszeń oraz wzornictwo. Dość szybko dołączyliśmy do grona przedsiębiorców, którzy udowadniają, że polska marka osiągnąć może sukces – nie tylko w obrębie kraju, ale również poza jego granicami. W roku 2011 na konto naszych osiągnięć wpłynął tytuł Lidera Powiatu Wołomińskiego – nagroda przyznawana przez Wołomiński lub Biznesu dla lokalnych przedsiębiorców wyróżniających się prężną działalnością o wymiarze regionalnym, krajowym oraz międzynarodowym.

Co jest źródłem naszego sukcesu?

Osiągnięcia, które wymieniliśmy powyżej to między innymi stosowanych przez nas technologii opartych na autorskich rozwiązaniach i oryginalnych pomysłach. Są one rezultatem wieloletniego doświadczenia w produkcji i eksploatacji hal, a także różnych wymagań Klientów, z którymi stykaliśmy się na przestrzeni lat i którym staraliśmy się sprostać na jak najwyższym poziomie. Efekty naszej pracy poznać mogą Państwo zapoznając się z naszą ofertą.