Wynajem hal namiotowych / Wynajem namiotów halowych

Zapraszamy do składania zapytań na wynajem hal namiotowych. Wynajmujemy większość hal namiotowych z dostępnego asortymentu o gabarytach uzależnionych od okresu wynajmu. Większość wynajmowanych namiotów produkowanych jest nowych, więc dostają Państwo czysty nowy namiot. W związku z czasem trwania produkcji nowej hali realizujemy zamówienia do 30 dni roboczych od dnia wpłynięcia zamówienia. Ceny wynajmów są ustandaryzowane.

Prowadzimy wynajem namiotów halowych:

  • krótkoterminowy – od 1 do 4 dni, tylko namioty lekkie w ograniczonym zakresie wymiarowym (25 m2, 50 m2, 75 m2, 100 m2, 150 m2, 200 m2)
  • sezonową od 1 tygodnia do 3 miesięcy, namioty lekkie i namioty ciężkie również w niepełnym zakresie wymiarowym aczkolwiek większym niż przy wynajmie krótkoterminowym.
  • długoterminową powyżej 3 miesięcy – namioty ciężkie i namioty magazynowe w pełnym dostępnym asortymencie wymiarowym.

Dane podstawowe potrzebne do zapytania o koszt wynajmu namiotu:

  • gabaryty namiotu – szerokość x długość / wysokość ściany,
  • lokalizacja namiotu,
  • czas trwania wynajmu,
  • przybliżony termin realizacji,
  • rodzaj podłoża na którym będzie namiot ustawiony.

Realizujemy zamówienia do 30 dni roboczych od dnia wpłynięcia zamówienia. Ceny wynajmów są ustandaryzowane.

W ograniczonym zakresie posiadamy do wynajęcia podłogi z płyty OSB, oświetlenie w postaci lamp jarzeniowych oraz ogrzewanie nagrzewnicami elektrycznymi bądź spalinowymi.

Hale namiotowe, które oferuje nasza firma, mają szerokie zastosowania. I z całą pewnością właśnie to sprawia, że są tak bardzo popularne. Hale takie można kupić bądź wynająć. Wynajem namiotów halowych sprawdzi się u Klientów, którzy chcą wykorzystać namiot jedynie jeden raz. Może on przydać się na przykład przy organizacji takiego wydarzenia, jak wesele. Wynajem hal namiotowych może mieć miejsce także w sytuacji, kiedy Klient potrzebuje namiotu tylko na jakiś czas. Na przykład jako zadaszenie obiektów sportowych bądź wystawowych. Hale namiotowe można wykorzystać również w wielu innych przypadkach. Są one doskonałe do pełnienia roli magazyny docelowego oraz zastępczego. Sprawdzą się jako zadaszenie placu budowy. Namioty mogą również być traktowane jako hale produkcyjne oraz obiekty handlowe zarówno stałe, jak i czasowe. Co ważne, hale namiotowe wynajem wiąże się z tym, że hala namiotowa może stać u naszych Klientów i służyć im dłuższy czasu. Jeśli chcieliby Państwo zdecydować się na wynajem namiotów halowych, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Jakie zastosowanie mają namioty magazynowe?

Namioty magazynowe bardzo dobrze sprawdzają się w użytkowaniu jako powierzchnie magazynowe, do ochrony naszych dóbr materialnych, czy jako miejsce do przechowywania materiałów budowlanych. Dzięki bogatej ofercie PS NAMIOTY HALOWE, mają Państwo możliwość wyboru różnych rozmiarów i kolorów. Montaż namiotu magazynowego odbywa się w bardzo szybkim tempie, dzięki czemu w przeciągu nawet paru godzin powiększycie swoją powierzchnię użytkową. Chcąc wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nasza firma oferuje wynajem namiotów magazynowych.