Związek idealny – o naszym partnerstwie z firmą Hormann

Pisaliśmy już o jednym z naszych partnerów – firmie Lyoness, dziś chcielibyśmy przedstawić kolejnego kontrahenta. Firma Hormann jest hegemonem na rynku budowlanym, a od jakiegoś czasu jest też partnerem handlowym PS Namioty Halowe – nic dziwnego, wielkie marki powinny trzymać się razem! 😉

O Grupie Hormann

Hormann to największy w Europie producent bram, drzwi, napędów i ościeżnic. Wysoka jakość, innowacyjność rozwiązań oraz wyjątkowa troska o klienta – to nie tylko sekret sukcesu firmy Hormann, ale również jej wspólna cecha z PS Namioty Halowe. To one ugruntowują pozycję na rynku obydwu firm oraz stanowią klucz do sukcesu na międzynarodową skalę. Firma Hormann pojawiła się na rynku w połowie poprzedniego stulecia i od razu zapoczątkowała nowe perspektywy rozwoju w branży budowlanej. Od tamtego czasu sprzedała już ponad 15 milionów bram, a jej obrót w 2014 roku sięgnął miliarda euro. Obecnie na świecie funkcjonuje ponad 80 punktów dystrybucyjnych firmy Hormann w 30 krajach, a PS Namioty Halowe są jednym z jej kilkuset partnerów.

Sekrety naszej współpracy

PS Namioty Halowe produkuje najwyższej jakości hale namiotowe, które znajdują wielorakie zastosowanie w zależności od potrzeb Klienta. Ich idealnym dopełnieniem są zaawansowane technologicznie bramy segmentowe, uchylne, i rolowane z katalogu firmy Hormann. Mogą one pełnić nie tylko funkcję dodatku do hali namiotowej, ale również odrębnego produktu, który może zostać zamontowany w garażu. Wspomniane bramy znajdują się w naszej ofercie wraz z usługą ich montażu, a także obsługą serwisową i gwarancyjną. Jako partner firmy Hormann, nie narzucamy żadnych marż, a bramy sprzedajemy w cenach katalogowych. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.